Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Rožyno mokykloje - saugaus eismo dienai skirtas renginys

2015. 04. 14

     Saugaus eismo dienos, Lietuvoje minimos balandžio 6-ąją, proga balandžio 10-ąją, penktadienį, į Rožyno progimnazijos kiemą dviračiais suvažiavo Rožyno mikrorajono vaikai.
Renginį inicijavo Rožyno progimnazija, Rožyno seniūnaitis R. Narkūnas, Gamtininkų, Liekupio, Rožyno bendruomenės ir agentūra „SOS vaikai“. Tą dieną vaikai buvo kviečiami į progimnaziją atvykti dviračiais, į svečius taip pat pakviesti ir mikrorajono mažesnieji – darželinukai.

     Šventės rengėjai į susitikimą su Rožyno vaikais pakvietė panevėžiečių dviratininkų globėją, Panevėžio klubo „Dviračiai“ vadovą Alfonsą Barauską, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus, VĮ „Panevėžio regiono keliai“ saugaus eismo specisalistus. Jie susirinkusiems palinkėjo saugiai važiuoti dviračiais ne tik renginio metu, bet ir kasdien, visada žinoti ir vadovautis Kelių eismo taisyklėmis, saugoti save ir kitus eismo dalyvius, atsakingai ir mandagiai elgtis, nepamiršti dviratininkų šalmų, pasirūpinti, kad kelyje būtų gerai matomi, ypač tamsiuoju paros metu ir esant prastoms oro sąlygoms. 

     Tokie renginiai Rožyno bendruomenės dviratininkams organizuojami jau daug metų. Šį kartą jiems paruošta rungtis – estafetė. Darželinukai taip pat aktyviai dalyvavo lengvesnėje estafetėje – važiavo ir dviračiais, ir paspirtukais.
   Šiam Saugaus eismo renginiui dovanas skyrė VĮ „Panevėžio regiono keliai“. Nugalėtojams ir prizininkams įteikėme dviratininkų šalmus, šviesą atspindinčias ryškiaspalves liemenes, kitus apdovanojome leidinukais, pakabinamais atšvaitais.


Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06