Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Saugaus eismo renginys Pašilių stumbryne

2017. 09. 22

Rugsėjo 19 d. VĮ Panevėžio miškų urėdijos Pašilių stumbryne vyko jau tradicija tapusi mažųjų stumbriukų vardų paskelbimo šventė. Nuo ankstaus ryto stumbryną užpildė vaikų klegesys, verdamos arbatos kvapas ir muilo burbulų lietus. Čia rinkosi ne tik svečiai iš įvairių mokyklų, darželių, bet ir VĮ Panevėžio miškų urėdijos kuruojami Jaunieji miško bičiuliai: JMBB „Miško meistreliai“ vadovaujamas mokytojo Romo Kupčinsko, JMBB „Gamtos vaikai“ vadovaujamas mokytojos Astos Sakalauskienės, JMBB „Gamtos bičiuliai“ vadovaujamas mokytojo Arūno Griauzdės, JMBB „Eiguliukai“ vadovaujamas mokytojos Vaidos Sarapienės, JMBB „Žalioji stotelė“, vadovaujamas mokytojo Almino Raišelio. Būreliai įsirengė savo reprezentacines ekspozicijas, dalijosi patirtimi su visais susirinkusiais, pasakojo apie nuveiktus darbus, apie pasiekimus, ateities planus.

VĮ Panevėžio miškų urėdijos miškų urėdas Valdas Kaubrė džiaugėsi, kad vaikų aktyvumas, renkant mažiesiems stumbryno gyventojams vardus, kasmet vis didėja. Sulaukta daugiau nei 300 vardų pasiūlymų. Šią vasarą gimusiems stumbriukams burtų keliu buvo išrinkti vardai: Girna, Gilda, Gilas ir Gigas. Girnos vardą sugalvojo Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos, Tiltagalių skyriaus, „Drugelių“ grupės auklėtinė Austėja Kirdaitė. Gilda stumbriukę pavadino Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos 3 klasės auklėtinė Emilija Jonikaitė. Gilo vardą atsiuntė  Panevėžio  Alfonso Lipniūno progimnazijos  4b klasės mokinė Roberta Pauliukaitė. Gigo vardą - Panevėžio „Vilties“ progimnazijos 2b klasės mokinė Vytautė Atstupėnaitė.

Šioje šventėje dalyvavo ir VĮ ,,Panevėžio regiono keliai" atstovas kartu su Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos tarnybos pareigūne bei vaikų bičiuliu Amsiu. Šventėje dalyvavusiems vaikams buvo pravesta saugaus eismo pamoka, kurios metu primintos svarbiausios saugaus eismo kelyje taisyklės - kaip teisingai pereiti gatvę, elgtis perėjoje, atšvaitų naudojimo svarba. Tam buvo pasitelktas gatvės sankryžos modelis. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Panevėžio regiono keliai" visus susirinkusius apdovanojo atšvaitais. Renginio dalyviai stumbrų draugijoje, gamtos apsuptyje ne tik praleido šiltą popietę, bet ir papildė savo žinių bagažą.

 

 

 


Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06