Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Kupiškyje - projektas ,,Saugokime vieni kitus kelyje"

2017. 05. 29

     Gegužės 28 dieną, tęsiant saugaus eismo projektą ,,Saugokime vieni kitus kelyje“, buvo suorganizuotas renginys Kupiškyje, prie Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios. Šį sekmadienį buvo minimi Šeštinių atlaidai. Projekto tikslas – keisti eismo dalyvių elgesį ir ugdyti kultūrą keliuose, pilietiškumą, atsakomybę, sąmoningumą, krikščioniškas vertybes, mažinti žūčių ir sužalojimų skaičių eismo įvykių metu. 

     Renginyje buvo eksponuojami du saugos diržų efektyvumo imitavimo įrenginiai, policijos prevencinis automobilis, dalyti atšvaitai ir ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais, saugaus eismo leidiniai pradinukams. VĮ Panevėžio regiono keliai atstovai aiškino saugaus elgesio kelyje taisykles pėstiesiems ir dviratininkams. Panevėžio apskrities VPK policijos pareigūnė bendravo su visuomene, demonstravo policijos prevenciniame automobilyje įrengtą mobilų muziejų.

     Projektas saugokime vieni kitus kelyje organizuojamas nuo 2009 metų. Šio projekto iniciatoriai Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, Policijos departamentas prie vidaus reikalų ministerijos, Vyskupų konferencija ir Susisiekimo ministerija.


Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06