Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Panevėžio lopšelio - darželio „Voveraitė“ auklėtiniams pamoka apie eismo saugumą

2017. 02. 10
   Panevėžio apskrities VPK kelių policijos saugaus eismo klasėje šiemet buvo surengta primoji pamoka apie eismo saugumą mažiesiems eismo dalyviams. Pamokėlės dalyvių grupę pasitiko ne tik Kelių policijos tarnybos vyresnioji specialistė Danguolė Urbonienė, bet ir VĮ „Panevėžio regiono keliai“ inžinieriai Tomas Žagūnis ir Tadas Braždžionis. 
   Lopšelio-darželio „Voveraitė“ priešmokyklinukų grupės vaikai klasėje klausinėjo, kaip elgtis įvairiose situacijose, uoliai atsakinėjo į policijos pareigūnės užduodamus klausimus. Pasikartojus pačias svarbiausias Kelių eismo taisykles, skirtas pėstiesiems, mažiesiems dviratininkams bei automobilių keleiviams, patys vaikai turėjo galimybę praktiškai parodyti, kaip saugiai moka eiti į kitą važiuojamosios dalies pusę pėsčiųjų perėjoje. Ar sugeba tinkamai užsidėsi dviratininko šalmą, ar pažysta kelio ženklus...
   Už aktyvų dalyvavimą saugaus eismo pamokėlėje vaikus apdovanojo VĮ „Panevėžio regiono keliai“ specialistai. Jie įteikė atšvaitų-žibintuvėlių. Dar kartą paragino jų nenumesti, o prisisegti dešinėje pusėje prie išorinių rūbų ir būti matomiems, saugiems eismo dalyviams. Vaikų grupę atlydėjusioms auklėtojoms buvo įteikti šių metų spalvingi sieniniai kalendoriai, kuriuos išleidė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susiekimo ministerijos.
   Panevėžio apskrities policija ir VĮ „Panevėžio regiono keliai“ ragina Saugaus eismo klasėje lankytis ir kitoms švietimo įstaigoms ir kartu prisiminti pačias svarbiausias eismo taisykles, nes kuo dažniau bus kalbama, diskutuojama apie gresiančias nelaimes keliuose, tuo kelyje bus daugiau budresnių, atsakingesnių, drausmingesnių eismo dalyvių.
 
 
 
 

Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06