Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Spalio 18 - Nacionalinė atšvaitų diena

2016. 10. 14

Spalio 18 diena Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir regioninių kelius prižiūrinčių įmonių iniciatyva skelbiama  Atšvaitų diena. Šia diena siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą (pirmą kartą tokia diena vyko 2014 m. lapkričio 6 d.). Dienos tikslas – paraginti žmones naudoti jau turimus atšvaitus, segtis ar dėtis juos teisingai, o neturinčius paraginti įsigyti.

Spalio 18 dieną – Atšvaitų dieną – atšvaitų ir kitų priemonių su šviesą atspindinčiais elementais neatlygintinai galėsite gauti atėję į Lietuvos automobilių kelių direkciją (J. Basanavičiaus g. 36, Vilnius). Atšvaitai bus platinami nuo 9.00 iki 15.00 val.

Atkreipiame dėmesį, kad Kelių direkcija ir valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčios valstybės įmonės atšvaitus platins tik pavieniams asmenims. Kiekvienam besikreipiančiam asmeniui bus padovanotas tik vienas atšvaitas ar kita priemonė su šviesą atspindinčiais elementais.

LAKD primena, kiekvienas žmogus, kuris išeina į kelią tamsoje, privalo užsisegti ar užsidėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą) arba neštis žibintą, arba vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis. Be abejo, tai aktualu ir dviratininkams, ir vadeliotojams.

Spalio 18-ąją atšvaitus ir kitas saugaus eismo priemones su šviesą atspindinčiais elementais platins visos valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčios valstybės įmonės.

Platinimo vietų sąrašas Panevėžio regione 


Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06