Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Tarptautinę vaikų gynimo dieną - saugaus eismo dovanos vaikams

2016. 06. 02
   Birželio 1-ąją, minint tarptautinę vaikų gynimo dieną VĮ „Panevėžio regiono keliai“ kartu su Panevėžio apskrities AVPK kelių policijos tarnyba apsilankė Panevėžio mokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose.
   Nuo pat ryto skubėjome į Panevėžio Ąžuolo pagrindinę mokyklą, kurios auklėtiniai buvę daukartiniai Respublikinio saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ dalyviai ir prizininkai. Čia laukė pradinių klasių mokiniai, kurie pasibaigus mokslo metams buvo susirinkę į stovyklėlę. Vėliau apsilankėme ikimokyklino ugdymo įstaigose, lopšeliuose - darželiuose „Dobilas“ ir „Rugelis“. 
   Visus vaikus sveikinome tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. Linkėjome, kad vasaros metu per daug neatsipalaiduotų, nepamirštų saugaus elgesio kelyje, priminėme teisingą elgesį vasaros kelionių metu. Darželinukams paaiškinome, kad automobilinėje kėdutėje jie privalo būti prisegti. Pradinukams, kad gatvė, ne žaidimų aikštelė, o dviračiais į ją išvažiuoti galima tik lydint tėvams, turint techniškai tvarkingą, reikalavimus atitinkantį dviratį ir be abejo šalmą. Visiems susirinkusiems už tai, kad kantriai klausė paskaitėlių ir buvo žingeidūs užduodant klausimus padovanojome atšvaitų, signalinių liemenių, saugaus eismo užduotėlių...
 
 
 
 
 
 

Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06