Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Gegužės 12 d. Ramygaloje vyko konkurso šviesoforas regioninis etapas

2016. 05. 13
Gegužės 12-ąją Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas. Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, kad juos vaikai pritaikytų realiose gyvenimiškose situacijose. 
   Į renginį sugužėjo 10 smalsių pradinukų komandos iš Rokiškio, Kupiškio, Pasvalio ir Panevėžio.
   Moksleiviai savo žinias išbandė ne tik teorinėse, bet ir praktinėse rungtyse. Varžybų dalyviai turėjo įveikti 5 teorines kelių maketo, viktorinos, kelio ženklų dėlionės, vaizdo, komandų kapitonų užduotis ir tris sudėtingas, tiek žinių, tiek įgūdžių reikalaujančias praktines ėjimo per kelią pėsčiųjų perėjoje, ėjimo per kelią sankryžoje ir atšvaitų praktinio naudojimo užduotis. Varžybų dalyvių pasirodymus vertino policijos pareigūnai ir kompetentinga komisija.
   2016 metų Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ regioninio etapo nugalėtoja tapo Panevėžio Žemynos progimnazijos komanda. Antroji vieta atiteko Panevėžio Šaltinio progimnazijos mokiniams, trečioji – Panevėžio rajono Miežiškių pradinukams. Nugalėtojams ir kitiems varžybų dalyviams dovanas skyrė ir už puikų pasiruošimą dėkojo VĮ „Panevėžio regiono keliai“ atstovai: saugaus eismo skyriaus viršininkas Tomas Žagūnis ir inžinierius Tadas Braždžionis. Mažieji dalyviai taip pat buvo pamaloninti padėkos raštais, vertingomis dovanomis, taurėmis. Jas įsteigė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.
 

Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06