Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Naujienos

Balandžio 6-oji - Saugaus eismo diena

2016. 04. 01

     Balandžio 6-oji Lietuvos atmintinų dienų sąraše yra paskelbta Saugaus eismo diena. Tai dar viena proga atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį, kad jie kelyje būtų kultūringi bei elgtųsi atsakingai.

     Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos duomenimis 2015 m. Lietuvoje eismo įvykiuose žuvo 241 žmogus, t.y. beveik 10 proc. mažiau nei praėjusiais metais. Nors pasiekti dideli rezultatai avaringumo mažėjime per pastaruosius 10 metų, tačiau pagal eismo įvykių ir nukentėjusiųjų juose skaičių Lietuva yra viena iš pirmaujančių valstybių Europoje.

     Kultūringas eismo dalyvių elgesys kelyje - būtina saugaus eismo sąlyga. Mandagumas nieko nekainuoja, bet visus paperka. Kiekvienam reikėtų atsiminti, kad kelyje mes esame ne vieni ir vadovautis taisykle: nedaryk kitam to, ko nenori, kad tau darytų.

     Vairuotojas - pagrindinis veikėjas kelyje. Geras vairuotojas - kultūringas vairuotojas. Jis laikosi trijų pagrindinių gero vairavimo principų:

     - niekada neskuba;

     - kelyje visada stengiasi būti optimalioje vietoje, siekia nepakliūti ten, kur gali kilti avarinė situacija;

     - nedaro jokių netikėtų, staigių manevrų.

Gerai vairuoti automobilį - tai ne tik gerai mokėti kelių eismo taisykles, turėti gerus vairavimo įgūdžius, bet taip pat, kas labai svarbu, gerai elgtis kitų atžvilgiu. Į šiurkštų elgesį neverta atsakyti tuo pačiu. Geriausias būdas pamokyti kitus - rodyti ramaus, kultūringo vairavimo pavyzdį. Nuo kultūringo elgesio, pagarbos priklausys mūsų kelionės sėkmė.

 Valstybės įmonė „Panevėžio regiono keliai"  sveikina visus eismo dalyvius balandžio 6-osios, saugaus eismo dienos proga ir linki, kad visos jūsų kelionės būtų saugios, patogios ir greitos. Saugokime vieni kitus kelyje.


Informacija atnaujinta: 2015. 08. 06