Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Pradedamas riboti sunkiasvorių transporto priemonių eismas
VĮ „Panevėžio regiono keliai" prižiūrimuose rajoninės reikšmės kelių ruožuose pradedama laikinai riboti leidžiama maksimali transporto priemonių su kroviniu ar be jo masė iki 8 tonų... Plačiau
Kraujo donorystės akcija VĮ „Panevėžio regiono keliai“
Nežinia kada donorų kraujo gali prireikti bet kuriam iš mūsų. Stipriai nukraujavus per operaciją, patyrus traumą, patekus į eismo įvykį ar susirgus kraujo neatstoja jokie vaistai. Kartais svetimas kraujas yra vienintelė ir svarbiausia pagalba ligoniui... Plačiau

Eismo saugumas

Eismo saugumas - tai visuma kelių eismo ypatybių, rodančių, kiek eismo dalyviai yra apsaugoti nuo eismo įvykių ir jų padarinių. Vienas iš VĮ „Panevėžio regiono keliai“ tikslų yra eismo saugumo užtikrinimas įmonės prižiūrimuose valstybinės reikšmės keliuose.

VĮ „Panevėžio regiono keliai“ įgyvendina valstybės saugaus eismo politiką įmonės prižiūrimuose valstybinės reikšmės keliuose: vykdo Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, įmonės parengtas saugaus eismo programas, organizuoja saugaus eismo veiklą, rūpinasi, kad numatytos priemonės ir darbai, susiję su saugiu eismu, būtų atlikti kokybiškai ir laiku, vykdo įskaitinių eismo įvykių analizę ir apskaitą, teikia pasiūlymus avaringumo priežastims likviduoti.

Detali eismo įvykių analizė taip pat išryškina kai kuriuos kelių trūkumus ir duoda labai vertingos informacijos siekiant gerinti eismo saugumą, todėl pirminė eismo įvykio apžiūra yra labai svarbi. Eismo įvykių analizes ir jų ataskaitas LAKD teikiame kiekvieną ketvirtį, didesnių eismo įvykių ataskaitos rengiamos iš karto po įvykio.

Po tokių eismo įvykių, jei yra kelių infrastruktūros trūkumų ir įmanoma juos greitai pašalinti, tiekiame siūlymus LAKD. Gerinti eismo saugumą siekiama diegiant eismo saugumo inžinerines priemones avaringuose kelių ruožuose ir vykdant švietėjišką veiklą.
Informacija atnaujinta: 2015. 05. 19