Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Kad Jūsų kelionė būtų greita, saugi, maloni!

Pradedamas riboti sunkiasvorių transporto priemonių eismas
VĮ „Panevėžio regiono keliai" prižiūrimuose rajoninės reikšmės kelių ruožuose pradedama laikinai riboti leidžiama maksimali transporto priemonių su kroviniu ar be jo masė iki 8 tonų... Plačiau
Kraujo donorystės akcija VĮ „Panevėžio regiono keliai“
Nežinia kada donorų kraujo gali prireikti bet kuriam iš mūsų. Stipriai nukraujavus per operaciją, patyrus traumą, patekus į eismo įvykį ar susirgus kraujo neatstoja jokie vaistai. Kartais svetimas kraujas yra vienintelė ir svarbiausia pagalba ligoniui... Plačiau

Apie mus

Valstybinė įmonė "Panevėžio regiono keliai", įkurta 1995 m., tęsia senas Šiaurės Aukštaitijos penkių rajonų – Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Kupiškio, Biržų – kelininkų tradicijas. Mūsų kelininkai žiemą vasarą prižiūri 2442 km valstybinės reikšmės kelių.

Šiuo metu įmonė turi penkis padalinius minėtuose rajonuose – kelių tarnybas, tris gamybines bazes, kuriose gaminamas asfaltbetonio mišinys, ruošiami įvairių frakcijų žvyro ir smėlio mišiniai, eksploatuoja 12 žvyro, smėlio ir grunto karjerų.

300 kelininkų kolektyvo pagrindinis darbo tikslas – siekti, kad visiems, važiuojantiems įmonės eksploatuojamais keliais, bet kuriuo metų laiku kelionė būtų greita, maloni ir saugi.

VĮ „Panevėžio regiono keliai“ tikslai:

Tenkinti visuomenės ir kelių naudotojų poreikius Panevėžioapskrityje.

Dirbti ekonomiškai ir efektyviai, užtikrinant tinkamas eismo sąlygas, kad susisiekimas valstybinės reikšmės keliais būtų saugus, greitas, patogus, nekenktų aplinkai.

Tobulinti kelius ir jų tinklą atsižvelgiant į visuomenės ir kelių naudotojų poreikius bei besikeičiančius reikalavimus.

Eismo saugumo užtikrinimas, kuris yra įgyvendinamas likviduojant „juodąsias dėmes“ bei kitus avaringus ruožus.

Misija – Užtikrinti saugų ir efektyvų žmonių, produktų ir paslaugų judėjimą įmonei patikėtais keliais.

Vizija – Profesionalus, žinių siekiantis kolektyvas. Finansiškai stabili, lyderio pozicijas savo veiklos srityje regione išlaikanti, kokybiškas paslaugas teikianti įmonė.

Vertybės:

  • Profesionalumas – tai nuolatinis profesinis tobulėjimas, teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas, asmeninė ir kolektyvinė atsakomybė, patikimumas, vartotojų lūkesčių pateisinimas.
  • Augimas – tai lankstumas, ambicingi tikslai, nuolatinė plėtra ir siekis tobulėti.
  • Atvirumas – tai pasirengimas pokyčiams, novatoriškumas ir iniciatyvos skatinimas.
  • Skaidrumas – tai socialinė atsakomybė, teisėtumas, objektyvus veiklos vertinimas, racionalus lėšų panaudojimas ir bendros įmonės gerovės siekis.

Informacija atnaujinta: 2015. 05. 19

Susisiekite su mumis


Arba skambinkite mums

Tel.: (8 45) 462061, Faksas: (8 45) 583418 El.paštas: prk@prk.lt